Skandalista Morawiecki. Takiego języka w polskiej polityce jeszcze nie było!

Trzeba przyznać, że PiS z Mateuszem Morawieckim ma kłopot. I to coraz większy. To do niedawna „cudowne dziecko” polskiej polityki, za jakie uważał szefa rządu Jarosław Kaczyński staje się coraz większym obciążeniem dla Zjednoczonej Prawicy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawiecki zawiódł nie tylko jako polityk czy ekonomista. Jego publiczne wypowiedzi są coraz większym kłopotem dla partii rządzącej. Coraz bardziej bowiem przypominają czasy PRL. W niewybredny sposób atakując polityków opozycji.

– Wypowiedź pana Belki jest najlepszym podsumowaniem balcerowiczowskiej polityki, którą od lat uprawia neoliberalny establishment – powiedział Morawiecki w rozmowie z „Polska. The Times”. Najwyraźniej zirytowany tym, że Marek Belka trafnie wykazał szkolne błędy popełniane przez Morawieckiego i jego ekipę.

Przypomnijmy, że w czerwcu inflacja sięgnęła już 15,6 proc. Tak źle w Polsce nie było od 1997 roku!