Ważne pytanie Tuska: „Co takiego się stało, że z kraju kwitnącego, zrobili kraj w którym problemem jest woda i chleb?!”

Podczas dzisiejszej „Konwencji Przyszłości” PO w Radomiu Donald Tusk stawiał ważne pytanie. Odpowiedź na nie pozwoli nam zrozumieć, katastrofalny skutek rządów Prawa i Sprawiedliwości. Po siedmiu latach władzy Kaczyńskiego i jego kolegów z Nowogrodzkiej, Polska pogrąża się w kryzysie, jakiego nie było od lat 80. minionego wieku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Co takiego się stało, na miłość Boga, że oni przez siedem lat, z Polski, naprawdę kwitnącego kraju, dumy Europy, zrobili kraj, gdzie problemem staje się woda i chleb? – pytał się Donald Tusk.

– Istota dobrego rządu, zdolność zapewnienia ludziom chleba dobrego i taniego i wody zimnej i ciepłej w kranie, a nie chleba – zacytuję słowa ekspertów, którzy prognozują, że jeśli PiS dalej będzie rządził w Polsce, to bochenek chleba będzie kosztował 10 złotych, a nawet 30 zł – przypomniał Tusk.

– My tego upokorzenia, tego plucia w twarz ludziom, nigdy im nie zapomnimy – podsumował „dokonania” PiSu lider opozycji.