Kaczyński nie wie jak walczyć z inflacją. Więc ją zwiększa!

Ostatnie decyzje PiS spowodują dalszy, gwałtowny wzrost inflacji. Sytuacja jest bardzo trudna, bo już dzisiaj mamy 16%, za chwilę dojdziemy do poziomu Wenezueli. Grozi nam poważny krach, nic więc dziwnego, że Polacy masowo wycofują pieniądze z banków i zamieniają je na waluty lub starają się zainwestować.

Powoli, niepostrzeżenie, w Polsce odbywa się operacja wycofywania gotówki z banku. Kto ma pieniądze, stara się je chronić przed PIS, zamieniając złotówki w jakieś inne formy trzymania oszczędności. Kaczyński nie wie jak walczyć z inflacją a jego decyzje, takie jak wypłacanie dodatkowych emerytur czy utrzymywanie sztucznie bardzo wysokich cen benzyny, powodują gwałtowny wzrost inflacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na koniec roku możemy się spodziewać inflacji na poziomie 30%. To praktycznie początek wielkiego kryzysu i upadku tysięcy firm, zaczną się zwolnienia setek tysięcy ludzi.