Kaczyński premierem polskiej biedy

Jeśli by chcieć wskazać jedną osobę w Polsce, która odpowiada za biedę Polaków, za pogarszanie się warunków życia, za drożyznę – jest to Jarosław Kaczyński. To właśnie on jest premierem polskiej biedy.

Prezes PiS miał jakąś chorą wizję kraju, w którym jego partia rządzi wiecznie. Jak sam mówił, ta wizja jest warta poświęcenia gospodarki. Człowiek ten nigdy nie miał normalnej rodziny, nigdy nie pracował, nie wie co to problemy życia codziennego, bo całe życie ktoś za niego wszystko robił. Dlatego doprowadził Polskę do biedy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński jest premierem polskiej biedy bo nie rozumie co to jest własność prywatna, nie wie jak powstaje bogactwo narodu, nie buduje nic. On potrafi tylko niszczyć. Wszystkie pomysły, które wprowadzał, kończyły się podwyżką podatków, chaosem, niszczeniem wartości pieniądza.

Fakty są bezlitosne: za Kaczyńskiego obszar skrajnej biedy w naszym kraju rośnie. Polityczny karzeł z Żoliborza odpowiada za to w 100%.