Komentarze do występów kukły Kaczyńskiego.

Recital prymitywnego łgarstwa jaki odstawia Jarosław Kaczyński świadczy, za jakich tępych idiotów uważa swój elektorat. Kaczyński nie używa już zbędnego retuszu – łże na wprost gdyż jest pewien intelektualnego poziomu swoich zwolenników. A ten poziom nie jest nawet zerowy. Jest depresyjny – to tylko jeden z komentarzy do obwoźnego teatrzyku z kukłą Kaczyńskiego po kraju.

Kaczyński jest na etapie nadmuchanego balonika, który sam sobie wbija szpilkę. Nie przeszkadzać.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński się skończył Wiadomo, że ma realizować określone zadania i dawać zarobić PiS. Jednak po wczorajszych opowieściach, że to on cokolwiek osiągnął, stwierdzam że musi być z nim bardzo źle. Megaloman – fantasta.

Jaki program przedstawił PiS? Tradycyjnie: „Opozycja, Tusk, chcemy, musimy, opozycja” – podajcie dalej, niech wszyscy zobaczą obsesję liderów PiS, którą chcą zatruć Polskę!

Najbardziej w PO mnie wkurza, że mimo ich oczywistych wad i błędów, nie ma alternatywy… I znów pojadę na nich zagłosować, znów mnie będą wkurwiać, a ja znów sam sobie będę tłumaczył, że nie było wyjścia, bo za PiS byłoby gorzej…