Jarosław Kaczyński nie ma żadnego programu ani pomysłu jak zatrzymać w Polsce inflację i przywrócić nasz kraj na ścieżkę stabilnego wzrostu. Zamiast tego coraz bardziej nerwowo wykonuje ruchy, które powodują, że kraj upada gospodarczo i jest zagrożony wielkim bezrobociem oraz inflacją.

Jedynym programem PiS jest walka z opozycją. Nie tylko tą polityczną. Kaczyński nie potrafi prowadzić dialogu z niezadowolonym społeczeństwem, jego przekaz to gaz i pałka. Nic więc dziwnego, że Polacy już określili nowy program PiS jednym zdaniem: “Nowy program PiS: z gazem i pałą objedziem Polskę całą.”

I rzeczywiście, jedyne co potrafi zrobić prezes PiS to wysłać na niezadowolonych z jego ludzi rządów agresywnych bandytów w mundurach, którzy potraktują ich gazem i pałkami. Ma w tym doświadczenie, bo nielegalnej zmianie prawa w sprawie aborcji Kaczyński użył policji z metalowymi pałkami, którymi bito protestujące kobiety.

Reklamy

Dzisiaj ten schemat się powtarza. Bandyci w mundurach na polecenie oszalałej ze strachu władzy gazują Polaków na potęgę. Ta emanacja strachu będzie się powtarzać w wielu miejscach, aż dojdzie do kolejnej tragedii.

 

Poprzedni artykułUWAGA! Kaczyński oficjalnie potwierdził dalsze działania rządu w sprawie wzrostu inflacji
Następny artykułW PiS zastanawiają się nad zdrowiem psychicznym prezesa. “Kaczyński jest poważnie chory”