Żyć się odechciewa, Kaczyński obrzydził mi Polskę

Przekaz Kaczyńskiego zamiast budować poparcie dla PiS odrzuca kolejnych wyborców od tej partii. Prezes włączył protokół 5%?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Kaczyński obrażający Niemców, że może i w Europie są jedni z największych gospodarczych krajów, ale w stosunku do USA do oni są mali i prawie nic nie znaczą na rynku i Niemcy gospodarczo to 1/5 USA. Gadanie o tym, że jak sie Polska nie będzie sprzeciwiała to będzie pod butem Niemców.

Młodzi nie chcą iść na swoje i rozwijać swoich biznesów i wolą mało, ale stałe zarabiać na etatach. Najlepsze to było zdanie, że jeżeli w Europie jest moda na to, żeby Krysia była Stasiem a Stasio Krysią,to nie znaczy, że w Polsce musi tak być i cała sala poszła w śmiech znowu. Oprócz tego oczywiście 14te emerytury mają być na stałe czyli inflacja znowu wzrośnie.

Żyć się odechciewa w tym kraju i rzygam już nim po prostu i obrzydzili mi ten kraj niestety…. Nie wiadomo co dalej tu będzie. ” – tak słowa Kaczyńskiego komentował jeden z internautów.