Jagodzianka za 16 zł. Oto efekty polityki Kaczyńskiego

Tak, to niestety nie jest fotomontaż. Po tym jak ceny węgla, gazu, energii i paliwa poszły w górę, widać to wyraźnie na cenach pieczywa i słodyczy. Zwykła jagodzianka kosztuje w piekarni 16 zł. Nie jest to ani najdroższa piekarnia, ani najdroższe miasto w Polsce.

Polityka Jarosława Kaczyńskiego doprowadziła do tragicznego w skutkach wzrostu cen. Ta jego wizja Polski, dla której rzekomo było warto poświęcić gospodarkę, to Polska biedy, bezrobocia i horrendalnie wysokich kosztów życia. To Polska bez perspektyw na lepszą przyszłość.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rząd PiS zniszczył przez siedem lat wszystko to, co dało się zniszczyć. Bezpośrednim efektem rządów Szydło, Morawieckiego, Sasina, Witek i innych jest gorsza edukacja, spowolnione działanie sądów i drożyzna. Drożyzna, która prowadzi do biedy, niesamowitego wręcz zubożenia Polaków.

Kogo stać będzie na takie jagodzianki? Kaczyński zarabia mnóstwo pieniędzy, to ochroniarze mu kupią i to pewnie jeszcze na koszt państwa. Morawiecki ma miliony na koncie i wiele nieruchomości, poradzi sobie. Obajtek kilkanaście pałaców, domów, willi i działek, da radę. A zwykły Polak, który płaci prawie 10 zł za litr benzyny? Który przepłaca za prąd, za gaz?

Dziecku będzie tłumaczył co to jest jagodzianka, bo dziecku nie kupi. Nie stać go.