Sędziowie na telefon. Julia P. może trafić za kratki.

Julia P. i Michał D. będą oskarżeni o bardzo poważne przestępstwa. Ujawniona korespondencja między Michałem D. a Mateuszem M. pokazuje, że w Polsce dochodziło prawdopodobnie do ustawiania wyroków a Julia P. uczestniczyła w tym procederze.

To jednio z najpoważniejszych przestępstw. Już wcześniej było wiadomo, że Julia P. jako osobista kucharka Jarosława K. prawdopodobnie omawia z nim te sprawy, ale dzisiaj po raz pierwszy mamy dowód, czarno na białym potwierdzone, że wyroki były ustawką. Żaden z nich nie był przypadkiem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Za to są kary wieloletniego więzienia. I chociaż obóz władzy i jego trolle próbują relatywizować rzeczywistość, to nic im nie pomoże. Spleśniejecie w celach – można by parafrazować słowa z kultowego filmu Vabank.

Julia P. wpadła przez Michała D. który raportował swojemu szefowi, Mateuszowi M. jak załatwił z nią sprawę. Ale więzienie to dla tych ludzi za mało – trzeba im skonfiskować majątki. Sprawdzić gdzie transferowali pieniądze.