Szaleństwo w TVP. Widzą w Tusku… „demona”

Źródło: Facebook / Damian Bańka

Tego jeszcze nie było. Po zdroworozsądkowym stwierdzeniu Donalda Tuska, że człowiek wierzący nie może głosować na PiS zagotowało się w TVP.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Ludzie, jeśli ktoś wierzy w Boga i czuje się chrześcijaninem, to może głosować na partię, która ma Mejzę, Kurskiego, w ogóle, o czym my rozmawiamy?. Czy można głosować na kłamstwo, złodziejstwo, pogardę, nienawiść? Wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS. To jest proste jak drut – stwierdził Tusk.

Zaproszony do TVP Info (gdzieżby indziej) ksiądz Dariusz Oko uznał słowa Tuska za „demoniczne”. – Jako ksiądz powiem, że to wypowiedź właściwie demoniczna – stwierdził.

– Przede wszystkim jest to człowiek, który widać, że zionie nienawiścią. Nie może rządzić ludźmi ktoś, kto ich nienawidzi, zdradza, kto sobie sam zaprzecza – dodał ksiądz Oko.

Ależ ich boli kilka słów prawdy!