Masz 30 lat? Uciekaj z Polski, bo nie będzie pieniędzy na emerytury

Polityka PiS doprowadziła do tego ze życie w tym kraju jest drogie a dziecko to olbrzymi wydatek dlatego coraz mniej osób się na nie decyduje. Efekt? Za 30-40 lat nie będzie komu pracować na nasze emerytury. Jedyna możliwość to wyjazd z Polski.

ZUS się wali – szczególnie, że Duda podpisał kolejną ustawę o rozdawnictwie pieniędzy i wzroście inflacji. Efekt? Nie będzie kasy na emerytury.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Większość krajów, do których wyjeżdżają Polacy, ma limit wiekowy, do którego możliwa jest stosunkowo łatwa emigracja. 30-letni ludzie mogą stosunkowo łatwo znaleźć pracę za granicą. Emigracja jest już bardzo duża, nieoficjalnie rząd mówi o kilkuset tysiącach osób rocznie. Wyjeżdża głównie młodzież, która szuka możliwości studiowania i zarobkowania, ale wyjeżdżają też lekarze, pielęgniarki, budowlańcy – wiele zawodów, które są poszukiwane i cenione.

Emigracja jest dzisiaj jedynym ratunkiem przed rządami populistów z PiS, którzy rujnują gospodarkę.