[Counter-Box id="1"]

Tomasz Rzymkowski jest poważnym obciążeniem wizerunkowym rządu PiS. Jego ojciec została aresztowany na trzy miesiące za molestowanie członka rodziny. Katolicka, tradycyjna rodzina okazała się siedliskiem mrocznych sił.

Aresztowanie ojca członka rządu na trzy miesiące pokazuje, że sprawa jest bardzo poważna, zarzuty mocne a dowody nie do obalenia. Molestowanie członka rodziny to również jedno z najbardziej obrzydliwych przestępstw, jakich można się dopuścić. Sytuacja Tomasza Rzymkowskiego była przedmiotem obrad polityków PiS i wiceminister zostanie prawdopodobnie schowany, bo mocno obciąża wizerunkowo i Kaczyńskiego i Morawieckiego.

Reklamy

Katolickie tradycyjne rodziny PiS wielokrotnie pokazywały różnego rodzaju patologie. A to bicie żony a to przemoc innego rodzaju…

Panie Rzymkowski, współczuję Panu, rodziców się nie wybiera. Są łajzy, które wyciągają innym np dziadka z Wehrmachtu. Ja nie zamierzam tego robić, ale jeśli z Pana ust usłyszę coś o “normalnych” katolickich vs. “nienormalnych” tęczowych rodzinach, to uprzedzam – będę bezlitosny” – napisał dyrektor jednego z liceów z Warszawy, komentując całą sprawę.

 

Poprzedni artykułJulia P. nieskutecznie broniona przez członków grupy kolesi
Następny artykułReklamy Orlenu o tanim paliwie nic nie dają