Kaczyński jest przeżarty kłamstwem. Przekonany, że euro kosztuje 3 złote i że Tusk ciągle miesza

Politycy PiS najwyraźniej nie porzucili jeszcze chęci wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Nie mogą tego jednak zrobić oficjalnie, bo Polacy chcą swego miejsca w Europie. Próbują więc dokonać tego małymi kroczkami. Choćby opowiadając o tym, jak to w Unii jest źle.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Bo co to ta Unia? Niemcy, w gruncie rzeczy! Unijne pieniądze mogą się przydać, owszem, ale nie są najważniejsze. Tym bardziej, że możemy sobie nadrukować własnych – tak Leszek Miller podsumowuje sposób, w jaki politycy PiS przedstawiają Wspólnotę Europejską.

– Tak może mówić ktoś, kto jest do cna przeżarty kłamstwem, dla kogo euro kosztuje 3 złote, lekarze masowo wracają z Niemiec, bo tam i mniej płacą niż tu, a jeśli jakimś obywatelom jest coraz ciężej, to dlatego, że Tusk ciągle miesza – dodaje był premier.

Problem tylko w tym, że człowiek który tak myśli, ciągle rządzi naszym państwem. I wyżej ceni swoje fanaberie niż dobro Polski. Rząd zaś potulnie wciela w życie te ten ideologiczny bełkot.

Źródło: SE.pl