PiS planuje przywrócić VAT 23% na paliwo!

W ciągu kilku tygodni PiS zamierza przywrócić podatek VAT w wysokości 23% na paliwo. Morawiecki czeka tylko na obniżkę cen paliw na stacjach do takiego poziomu, by po dodaniu 23% VAT cena litra benzyny wynosiła około 7 – 7,5 zł wynika z informacji od osoby znającej dobrze sytuację na Nowogrodzkiej.

Podwyższenie podatki VAT na paliwo nakręci wzrost inflacji oraz spowoduje dalsze spustoszenia w kieszeniach Polaków. Jednak PiS nie zamierza utrzymywać niskich podatków, ponieważ chce przygotować się do nachodzących wyborów parlamentarnych a do tego potrzebne są pieniądze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wśród pomysłów wyborczych krążą między innymi: 1000 plus, 15 emerytura, dopłaty dla rolników oraz inne rozdawnictwo. Będzie też chwalenie się przekopem Mierzei Wiślanej.

A czego PiS nie powie Polakom w kampanii wyborczej? Po cichu wprowadzony zostanie podatek od samochodów spalinowych oraz fotowoltaiki, tak zwany podatek od słońca.