Polacy wywiozą Kaczyńskiego na taczkach za inflację. Ceny zwariowały!

Inflacja nie ma nic wspólnego z Putinem. To w pełni wina Jarosława K. oraz polityki PiS – napisała jedna z internautek, komentując to co się dzieje w sklepach. 

PiS jest w tak ciemnej dupie, że próbuje odpalić covida jako zasłonę dymną dla problemów gospodarczych, socjalu dla Ukraińców, inflacji, wysokich stóp procentowych. jak skończą się wakacje inflacja dobije do 20%, rozpocznie się recesja, zaczną się problemy z zapewnieniem gazu – dodaje inna osoba komentując  to co się dzieje w Polsce. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dolar dziś po 4,70. Rozpieprzyliście złotego w drobny pył. Nasza waluta upadła. Inflacja zbliża sie do 20%. Przypominam, że podobna inflacja jest na pogrążanej w wojnie Ukrainie. W Polsce wystarczył PiS – brzmi opinia komentatora. 

A do Morawieckiego poszedł taki przekaz: Mateusz, Twoje sukcesy są nie do pobicia: stopy procentowe 6,5%, inflacja 16%, paliwo po 7,70, masło po 10 zł, dolar po 4,7 , miliardy złotych kar z Unii i zero kasy z KPO choć paradoksalnie będziemy za nie płacić ( odsetki) . Well done! 

W przyszłym roku, kiedy to PiS będzie ubiegało się o trzecią kadencję, Polaków czeka naprawdę trudny czas. Grozi nam bardzo wysoka inflacja – nawet rzędu 15,1 proc. przy prawie niezauważalnym wzroście gospodarczym na poziomie od 0,2 do 2,3 proc. – NBP. Chwalić się nie będzie czym – podsumowuje internauta.