Glapiński? Jest przywiązany do Kaczyńskiego obrożą

Niezwykle obrazowo przedstawił Waldemar Kuczyński istotę relacji między szefem NBP Adamem Glapińskim a Jarosławem Kaczyńskim. Jej istotą jest podporządkowanie partyjnym celom Prawa i Sprawiedliwości całej polskiej gospodarki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Glapiński jest w swej karierze przywiązany od lat do Kaczyńskiego; kagańcem obrożą, smyczą, chomątem i kółkiem w nosie. 7 lat temu dostał prikaz, nie ważny złoty, a wzrost – zauważył Kuczyński.

– Stąd zwłoka w decyzji o podwyżkach stóp, podwyżki zbyt małe i zbyt liczne. Wpływ na inflację zerowy – dodał publicysta.

Problem tylko w tym, że partyjny nominat na tak ważnym stanowisku powoduje, że gospodarcze szaleństwo PiS nie znajduje żadnego oporu ze strony NBP. To prawdziwy powód gospodarczej katastrofy, w jakiej powoli się pogrążamy.