Jak PiS zmienia Polaków w niewolników?

Nie zajmujesz się polityką? To gdzie jest Twoje państwo? Jeśli wszystko w Polsce, co było państwowe, jest jednej partii, a statut tej partii określa tylko jednego nieodwoływanego prezesa, to Polska jest państwem Kaczyńskiego, jak Rosja Putina, a ty jego niewolnikiem – napisał pułkownik Adam Mazguła. Ma rację.

Sposób na zrobieni z Polaków niewolników potwierdził niechcący były minister PiS, Jarosław Zieliński. Ujawnił on, ze PiS celowo utrzymywał niskie stopy procentowe, aby jak najwięcej ludzi brało kredyty. W ten sposób PiS jest w stanie stworzyć potężną grupę ludzi zależnych od siebie, od pomocy państwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ale są to tak naprawdę niewolnicy. Dlatego nie wolno nie interesować się polityką. Dzisiaj trzeba odważnie staną przeciwko PiS i zniszczyć reżim, który niszczy Polskę.

I to jak najszybciej.