Morawiecki też tęskni do czasów Tuska . Ujawniamy dlaczego

Donald Tusk musi być dla Mateusza Morawieckiego najważniejszą osobą w życiu. Premier – kłamca cały czas mówi o Tusku, nieustannie wraca do czasów, gdy Donald Tusk była szefem rządu. Najwyraźniej Morawiecki tęskni za ciepłą wodą w kranie i brakiem problemów. Ten spokojny czas zawdzięczamy PSL i PO. Dzisiaj, gdy rządzi PiS, jest drożyzna, upada gospodarka, trwa wojna.

Mateusz Morawiecki musi bardzo tęsknić do czasów, gdy premierem był Donald Tusk. Wtedy było spokojnie, nikt nie podnosił cen, nie było inflacji. Polska rosła w siłę. Tusk był politykiem konkretnym i trzymał wszystko w garści.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz? Chaos, bieda, bezrobocie, kryzys, inflacja, drożyzna. Krótko mówiąc Polska w ruinie. Morawiecki nie potrafi sterować państwem, jest zaledwie popłuczynami po Tusku. Najgorsze jest też to, że ten pisowski premierek nieustannie kłamie.

Morawiecki obawia się też, że za to co zrobił, grozi mu wiele lat więzienia.I obawa to słuszna…