Nie ma nadziei dla tego kraju. Perspektywy dla Polaków są tragiczne

Najpierw zrobili bałagan w szkole, później zaczęli robić zamieszanie na stołkach w ministerstwach, rozwalili sądy, system podatkowy, walutę. Zrobił to nie kto inny, jak Jarosław Kaczyński. I trzeba tego szkodnika, razem z Glapińskim, Przyłębską i innymi usunąć z urzędów i stanowisk. W imię lepszej przyszłości Polski, w imię nadziei, pod sztandarami demokracji.

PiS rozwalił ten kraj tak, że jego naprawa i odbudowa potrwa dziesiątki lat. Zniszczono wszystko, co stanowiło oparcie dla ludzi, co było powodem do dumy i radości. Kaczyński odebrał ludziom nadzieję na lepszą przyszłość, zniszczył prawie każdy przejaw jedności narodu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z PiS nie ma nadziei dla tego kraju. Perspektywy dla Polaków są tragiczne. Nie można udawać, że zniszczona Polska daje jakąś przyszłość. Dzisiaj będzie tylko gorzej: drożyzna, inflacja, kryzys, zbliżające się bezrobocie. Jest źle.

Przyszłość dla Polski z PiS to przyszłość w czarnych barwach.