Głowa Morawieckiego za rezygnację Ziobry?

Sensacyjne doniesienia z Nowogrodzkiej. Zbigniew Ziobro miał wyrazić gotowość odejścia z rządu pod warunkiem, że wyrzucony z niego zostanie Mateusz Morawiecki, Michał Dworczyk a z TK Julia Przyłębska.

W PiS szykuje się zaskakująca zmiana na wielu stanowiskach. To efekt rozpadu tej partii na różne frakcje. Wymiana osób odpowiedzialnych za listy wyborcze niewiele pomogła. PiS wije się w konwulsjach z powodu wszechogarniającego działaczy strachu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Lista afer PiS przekroczyła już 700 pozycji a Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę  z faktu, że wielu polityków jego partii jest zagrożonych wieloletnim więzieniem. Z tego powodu PiS rozpada się od środka. Działają m.in. potężne siły związane z pieniędzmi – a zazdrość wobec majątków Obajtka i wielu innych jest ogromna.

Kaczyński jest w pułapce. Cokolwiek zrobi – będzie źle.