Idzie zima stulecia! Morawiecki zapowiada problemy z ogrzewaniem!

Mateusz Morawiecki oficjalnie zapowiedział, że zimą będą bardzo poważne problemy z ogrzewaniem. Jeśli możecie, to kupujcie na zapas opał, zbierajcie chrust – bo PiS zafunduje nam zimę stulecia.

Będzie to zima stulecia ale z zupełnie innego powodu, niż poprzednia. Wtedy były rekordowo ujemne temperatury, teraz zimno w Polsce wywołają rekordowo wysokie ceny węgla, gazu i energii. Ludzie będą marznąć, bo idiotom z PiS zabrakło wiedzy i umiejętności by rządzić tym krajem. Jest bardzo źle!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A Morawiecki nie mówi oczywiście o tych problemach wprost, tylko bezczelnie każe ludziom ocieplać domy. Są to gigantyczne koszty, których większość z nas i tak nie jest w stanie udźwignąć! “Drodzy rodacy, postarajcie się ocieplić swoje domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym” – powiedział premier – kłamca.

Hipokryzja i bezczelność to mało powiedziane!