Polacy krytykują Dudę za styl przemówień: niezbyt ogarnięty kaznodzieja

Polakom nie podoba się sposób przemówień Andrzeja Dudy. Krzyki, dziwna intonacja, zachowanie nie licujące z powagą urzędu. Czy z prezydentem jest wszystko w porządku?

– Nie macie wrażania, że jedyną odmianą sztuki oratorskiej znaną marionetkowemu Andrzejowi Dudzie jest tylko ta typowa dla kazań z kościelnej ambony pełna tej charakterystycznej, nieznośnej maniery takiego pseudo-natchnienia? Zupełnie tak jak u jakiegoś dzieciaka ze wsi, dla którego jedynym wzorcem osoby z “wielkiego świata” był lokalny proboszcz, bo innych znać nie mógł i tak mocno przesiąkł tym stylem bycia, że jak już dorósł i faktycznie gdzieś w świat wyjechał, to kiedy tylko miał do powiedzenia coś poważniejszego to z automatu przyjmował tę charakterystyczną klerykalno-kaznodziejską pozę wiejskiego plebana, który “takie ładne kazania potrafi powiedzieć” – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Cóż trudno się dziwić – Duda rzeczywiście ma okropną manierę mówienia. Nie tylko fałszywie intonuje ale też nadyma się niekiedy, mówi kompletne banały, krzyczy – nie pasuje to w ogóle do wizerunku prezydenta.

Czy na pewno Andrzej Duda jest zdrowy?