Radna PiS zawieszona za… prawdę. Jacyna-Witt pokazała prawdziwą twarz partii Kaczyńskiego

Radna Jacyna-Witt została zawieszona w prawach członka partii. Jednak wbrew temu co mówią media, nie chodzi o to, że pisała coś w siedzi. Jacyna-Witt zdradziła po prostu co mówi się w PiS o zwykłych Polakach. A mówi się z pogardą i nie szanuje się społeczeństwa.

Zawieszenie radnej PiS za pokazywanie prawdy musi smucić. Dzięki niej od PiS odchodzili kolejni wyborcy a ludzie oglądali prawdę o tym, jak partia ta traktuje Polaków. To wywołało wściekłość Kaczyńskiego, który po prostu kazał kobietę zamieścić. Warto zauważyć, że nie wyrzucić ale właśnie zawiesić…

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I to jest to prawdziwe oblicze PiS. Partia o antyludzkim obliczu, pławiącą się w luksusach, mająca Polaków za głupców, traktująca swoich wyborców jak idiotów, to właśnie PiS. Arogancja i zachłanność. Grzechy główne.

Każdy kto głosuje na Kaczyńskiego ryzykuje kontakty z diabłem.