Wyrembak z TK potwierdza: w PiSie są przerażeni utratą władzy

Tylko ostrzegam, że widmo nadciąga – żeby nie było później, że nikt nie uprzedzał. Tylko ostrzegam zanim nas wszystkich odkują, wyzerują i siłą wyprowadzą – napisał niejaki Wyrembak z TK Przyłębskiej w absurdalnym przypływie szczerości. Wyrembak potwierdził, że PiS obawia się rozliczeń i obawia się utraty władzy.

List Wyrembaka jest dowodem na to, że cały partyjny organizm drży w przerażeniu. Wszyscy ci działacze i działaczki wiedzą, że uczestniczyli w czymś okropnym, w zamachu na państwo. Demontaż TK, SN i wielu innych organów oraz instytucji za chwilę się skończy. Kaczyński spieprzył wszystko co się dało i na końcu rozwalił gospodarkę. Lud już się burzy i za moment przyjdzie po tych wszystkich Adamów G. i Julię P. Przyjdzie uzbrojony w największą broń jaką ma demokracja: długopis i kartkę wyborczą. I nie wybierze Jarosława K. nie da władzy Mateuszowi M. wyrzuci Michała D.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zapłacą za wszystkie swoje afery. Wyrembakowi trzeba podziękować – bo podzielił się swoim strachem i zaraża nim kolejnych wyznawców PiS.

Was już nie ma – mówią do polityków Kaczyńskiego wyborcy – idziemy!