Rozpoczynają się zwolnienia w firmach. Jest fatalnie!

Z całej Polski dochodzą sygnały o redukcji etatów lub skracaniu czasu pracy i zmniejszaniu wynagrodzeń. Sytuacja jest bardzo trudna.

“Jak wygląda u was sytuacja z zatrudnieniem w firmach? Zwalniają ludzi? U mnie widać, że idzie kryzys. Firma zajmuje się produkcją pod budownictwo/wykonczeniówkę i tak jak w zeszłych latach wyjeżdżalo od nas w sezonie 40 tirów z towarem to dzisiaj jest zaplanowanych 12. Powoli zaczynają myśleć o redukcji etatów. W mojej poprzedniej firmie też robiącej dla budownictwa ale inne rzeczy to samo. Od 2 tyg. pracują tam na 4/5 etatu. Firma obok robiąca elementy do AGD już zwalnia ludzi.” – napisał jeden z komentatorów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To dzieje się w całej Polsce. Zwalniani są pracownicy z produkcji i obsługa klienta. Kryzys dotyka praktycznie wszystkie branże.

“Jak tak dalej pójdzie i patologia straci pracę (zakładając, że część z nich pracuje) to jest szansa, że ludzie się ogarną i w końcu ten PIS pójdzie w p***u” – konkluduje internauta.

źródło: Wykop.pl