Julia P. przerażona możliwością pozbawienia jej stanowiska

Nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym została “odkuta” od stanowiska – mówi przerażona prezes TK Przyłebskiej, Julia P. Jednak magister P. może mocno się mylić w swoich ocenach. Jako nazbyt dobry prawnik i kiepski sędzia nie wie, że bywają takie okoliczności, w których nawet osoby na wysokich stanowiskach mogą błyskawicznie zmienić miejsce pobytu z biura na celę.

Jarosław Kaczyński dokonał faktycznego zamachu na instytucje chroniące Polaków przed bezkarnością polityków. Podporządkował sobie między innymi TK Przyłebskiej i nie jest wykluczone, że podobnie jak Morawiecki i Dworczyk dokonywał z nią ustaleń w przedmiocie wyroków TK.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlatego tak panicznie się przestraszył, gdy ujawniono że bywa w domu Julii P. Nie chodziło ani o odkrycie towarzyskie ani o obiady. W rzeczywistości były to zapewne rozmowy stricte polityczne. Kaczyński jest politykiem a jedzenie go interesuje znacznie mniej…

Kończy się czas politycznej ochrony Julii P. i Adama G. Donald Tusk bardzo słusznie zauważył, że trzeba przywrócić pełne cechy ustroju demokratycznego w Polsce.