Mądrości PiS. Politycy od Kaczyńskiego codziennie pracują nad swoim upadkiem

Nie ma chyba nic gorszego dla autorytarnej władzy niż ludzki śmiech. Wtedy zamiast grozy zaczyna budzić politowanie. I taką właśnie drogą kroczy PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Widać to właśnie po „występach” publicznych przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy. W których nawołują Polaków do „oszczędzania” i „zaciskania pasa”.

– Przedstawiciele obozu rządzącego nie mają dobrej passy, jeśli chodzi o wypowiedzi o inflacji i nadciągającym kryzysie. Ich światłe przemyślenia wywołują irytację i burzę w sieci zamiast budować przekonanie, że partia rządząca panuje nad sytuacją – pisze „Rzeczpospolita”.

– Dawanie dziś dobrych rad obnaża nieudolną politykę PiS i dlatego jest dla tej partii tak niebezpieczne. Nie od dziś wiadomo, że dobra rada to najtańszy towar na świecie. Ale na drożyznę nie pomoże – dodaje dziennik.

Ale może pomóc, by wreszcie odsunąć PiS od władzy.