Nieuczciwa gra PiS: dzwonili po dziennikarzach i naciskali na lepszą ocenę Dudy

Z e-maili ujawnionych przez portal Poufna Rozmowa wynika, że PiS w czasie debaty Bronisława Komorowskiego z Andrzejem Dudą zorganizował nielegalny zespół nacisku na dziennikarzy. Ludzie ci dzwonili po dziennikarzach by wpływać na ich ocenę debaty. W ten sposób starali się zmienić ocenę debaty na taką, która by była korzystna dla Dudy.

Metoda ta przypomina najgorsze sowieckie zwyczaje manipulacji wyborczych. Czy została podpowiedziana ludziom Kaczyńskiego przez oficerów GRU? Nie jest to niestety wykluczone.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Manipulacja dziennikarzami miała na celu zmanipulowanie opinii publicznej a w konsekwencji wpływ na wynik wyborów. Duda wygrał więc nieuczciwie, bo był kandydatem gorszym i zdecydowanie, co pokazuje zresztą perspektywa czasu, nie nadawał się na prezydenta.

Metody PiS to oszustwo, manipulacja i kłamstwo. Żaden wierzący człowiek nie może głosować na tą partię – ci oszuści to siedlisko diabła.

“Rozmawiałem z naszym kolega od malowania samolotów. Przypomniał mi, ze podczas debaty PAD z Komorowskim, zorganizowana została grupa osób która dzwoniła w trakcie debaty po dziennikarzach i wywierała wpływ dot oceny występu PAD na nich.
Wydaje mi się ze powinnismy to zrobić. Prośba o info co sądzicie i kto Was może być w sobotę. Powinnismy być w jednym miejscu, myśle ze najlepszy będzie PFR ” napisał Mariusz Chłopik do doradców Morawieckiego…