Ksiądz z TVP do mediów: Kobiety czują się potrzebne w Kościele. Ksiądz z TVP do kobiety: Będziesz prywatną szmatą, suką, pierwszą w historii wyru**aną w gabinecie metropolity białostockiego

Zboczeniec z TVP.

Znany z TVP ksiądz Andrzej Dębski to rzecznik białostockiej kurii i prowadzący program Ziarno w rządowej telewizji. W 2015 roku przekonywał dziennikarzy, że „kobiety czują się potrzebne w Kościele”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz na jaw wychodzi jego korespondencja z 30-latką. Ola jest pracownicą jednej z delegatur Ministerstwa Sprawiedliwości w centralnej Polsce, ale nie jest zatrudniona w jednostce podległej resortowi Zbigniewa Ziobry.

“Będziesz prywatną szmatą, suką do spełniania moich poleceń, zachcianek. A będzie ich dużo”; “będziesz pierwszą kobietą w historii wyru**aną w gabinecie metropolity białostockiego” – miał pisać ksiądz Dębski do nieznajomej kobiety. Na jednym z filmów wysłanym do kobiety miał się masturbować.

“Będę ją je*ał ostro, bardzo ostro, bardzo. Yy! Musi się wypiąć, dać mi du*y i będę ją pier*olił”. Kapłan wysyłał także filmy z planu programu “Ziarno” w TVP, który przez jakiś czas prowadził.

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/1861055210736270

Źródło: GW