Odkrycia Patryka Jakiego: „Niemcy/UE wypowiedzieli Polsce wojnę totalną”

Wydawać by się mogło, że w czasie prawdziwej wojny, toczonej na Ukrainie, politycy Zjednoczonej Prawicy zachowają pewną powściągliwość. I będą zdawali sobie sprawę z korzyści, jakie płyną z zakorzenienia Polski w strukturach Zachodu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nic z tego. Dla partyjnych interesów Zjednoczonej Prawicy w najlepsze trwa atak na wspólnotę europejską. Tym silniejszy, im bardziej Bruksela dopomina się o poszanowanie prawa w Polsce.

– Czyli w ramach walki o niezawisłość sędziów Komisja Europejska skarży Polskę za wyrok, który się jej nie podoba. Niemcy/UE wypowiedzieli Polsce wojnę totalną, aby osadzić u Warszawie swojego premiera. Najśmieszniejsze jest to, że są u nas ciągle ludzie myślący, że ustępstwa coś PL dadzą poza kolejnymi atakami – napisał Patryk Jaki.

Co zabawne, Jaki jest europosłem w Parlamencie Europejskim. Jakże on musi tam cierpieć! Wokół wszak sami wrogowie nie tylko naszej ojczyzny, ale – gorzej – naszego rządu!