Kiedy TVP naśladuje Koreę Północną zbyt dosłownie

Zdumieni nieliczni widzowie TVP World mogli zobaczyć na ekranie dosłowną kopię przekazu propagandowego z Korei Północnej. W ten sposób Kurski nie tylko w samej propagandzie ale też w warstwie wizualnej podkreśla skąd czerpana jest inspiracja.

TVPiS określana bardzo często szczujnią lub ośrodkiem nienawiści to propagandowa stacja Kaczyńskiego. Przedstawia urojony obraz rzeczywistości, który ma być zgodny z wyobrażeniami Kaczyńskiego o Polsce. W tym fałszywym obrazie wszystko jest na odwrót: rząd jest rzekomo dobry, opozycja totalna a winnym wszystkiego Donald Tusk.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem w Polsce prawdziwej do kryzysu doprowadził Jarosław Kaczyński, winnym utraty środków z Unii Europejskiej jest Zbigniew Ziobro, największym kłamcą jest Mateusz Morawiecki a PiS rozpętał największy kryzys gospodarczy od II Wojny Światowej.

Polska przedstawia w TVP nie istnieje. To rodzaj potiomkinowskiej wioski, czegoś czego nie ma, zbudowano tylko atrapę państwa na niby.