Rozdwojenie jaźni Morawieckiego: kilka tygodni co innego, dzisiaj co innego o pieniądzach dla Polaków z UE

18 czerwca Mateusz Morawiecki mówił, że stoimy u progu zawieruchy gospodarczej. Pieniądze z KPO są nam jeszcze bardziej potrzebne. Cztery tygodnie po wypowiedzeniu tych słów sądownie certyfikowany kłamca – premier Morawiecki powiedział, że pieniądze z UE są nadal potrzebne, ale nie tak bardzo jak kiedyś. Ten człowiek musi być ciężko chory.

Narracja Morawieckiego jest niespójna i nieprawdziwa. Sytuacja gospodarcza w Polsce pogorszyła się przez ostatnie tygodnie. Kurs euro i dolara jest fatalny, kredytobiorcy płacą coraz więcej, stopy procentowe idą w górę a człowiek który jest premierem opowiada bzdury.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co się tak naprawdę zmieniło w PiS? Narracja o Unii Europejskiej. Trzeba być ciężko upośledzonym na umyśle, żeby nie rozumieć, że premier Polski okłamuje Polaków, podobnie jak robił to setki razy wcześniej.

Kłamcy u władzy to prawdziwy dramat – doprowadzili do zrujnowania edukacji, obronności i gospodarki. I kłamią w żywe oczy. Muszą odejść jak najszybciej, trzeba ich też jak najszybciej postawić przed sądem.