Tej zimy Polskę zaatakuje smog. Oczywiście z winy Kaczyńskiego!

Kaczyński w masce gazowej? Tak, nawet w jego kwaterze na Żoliborzu będzie smog zimą. PiS doprowadził do sytuacji, w której zabraknie węgla, gazu i prądu – a więc mamy szansę na to, że wszyscy będą palić czym się da. Już dzisiaj w lasach brakuje chrustu, zimą będzie prawdziwa tragedia. Możemy więc spodziewać się palenia śmieciami, plastikiem, oponami czy starymi meblami – wszystko po to aby nie zmarznąć.

A winny jest tylko jeden. Jego nazwisko? Jarosław Kaczyński. To jego polityka doprowadziła do prawdziwej katastrofy, której nie sposób dzisiaj uniknąć. To PiS nas najpierw uzależnił od rosyjskiego węgla (spłata długów za wybory w 2015?) a potem zlikwidował wiatraki i dobił niedawno fotowoltaikę. W efekcie Polacy zostali bez węgla, bez gazu i bez prądu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Eksperci nie chcieli realizować programu gospodarczego PiS pod hasłem “Polska w ruinie”. Dobrze wiedzieli co się święci. Głupcy od Kaczyńskiego z prezesem na czele radośnie rozpieprzyli wszystko co się dało.

Czeka nas zimna zima, smog i kryzys. Wszystko przez jednego politycznego karła z Żoliborza i jego nieumiejętność tworzenia. Potrafi tylko niszczyć. No i zniszczył i kraj i jego przyszłość.

Jest tylko jedna dobra wiadomość w tym wszystkim: Kaczyński będzie musiał posmakować smogu jak każdy z Polaków. Będzie się źle czuł zimą i nie pomogą żadne filtry. Bo tak działa ten cichy zabójca. Smog nie wybiera – dotrze do wszystkich, także do łże-elity z PiS.

Smog nadchodzi.