Węgla nie ma i nie będzie a sklep internetowy PGG otwarty jest… kilka godzin w tygodniu

Chcesz kupić węgiel przez internet? Niestety sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej jest nieczynny. A w zasadzie bywa otwierany na chwilę.

Kiedyś mówiło się, że gdyby komuna zarządzała Saharą to wkrótce zabrakłoby piasku. Wystarczyło 7 lat PiS by w Polsce zabrakło węgla. I jest to wina Jarosława Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Sprzedaż w sklepie internetowym odbywa się we wtorki i czwartki.
Towar na półkę wystawiany jest od 16.00 i dostępny do wyczerpania zapasu.
Nie przyjmujemy do realizacji zamówień złożonych telefonicznie ani drogą mailową.”
 – czytamy na stronie sklepu PGG.

Nie dość, że PiS nie potrafi zarządzać polskim czarnym złotem to jeszcze nie potrafi sprzedawać węgla. Braki węgla spowodują zimą że wiele osób będzie po prostu marznąć. Dzisiaj ceny węgla na wolnym rynku sięgają 3,5 – 4 tysięcy złotych za tonę.

Winny temu stanowi rzeczy jest Jarosław Kaczyński. To przez niego mieliśmy rekordowy import węgla z Rosji, to PiS zamknął kopalnie w naszym kraju. To PiS doprowadził do zniszczenia programu rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii przez co także prąd podrożał.

Jest bardzo źle!