Zagryź zęby, zbieraj chrust, graj w Totolotka – oto rady władzy dla Polaków

Idzie zima a nie ma węgla? Nic nie szkodzi, zbieraj chrust i ociepl dom. Masz problem z pieniędzmi? Graj w Totolotka. Rady aroganckiej władzy wywołują w Polakach słuszny gniew. Polityki Solidarnej Polski i PiS prześcigają się w tych idiotyzmach, bo sami pławią się w luksusach i planują wyjazd z Polski.

Wiemy z dobrze poinformowanych źródeł, że trwa transfer pieniędzy na Zachód i… Wschód. Niektórzy politycy powiązani z Kaczyńskim lokują też swój kapitał w walutach cyfrowych, licząc na ogromne zyski i bezpieczeństwo. Wszystko w obawie przed rozliczeniem, które nieuchronnie nastąpi. Opozycja zamierza rozliczyć Kaczyńskiego i całe to towarzystwo bardzo skrupulatnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A co ma zrobić zwykły Polak? Niestety nie mamy zbyt wielu możliwości – ceny węgla są horrendalnie wysokie, ceny energii wzrosną dwukrotnie – zapowiada się, że będzie bardzo, ale to bardzo źle!