Zimą zamarzniesz! Potwierdzają się nasze informacje: taniego węgla nie będzie!

PiS nie potrafi nic. Nawet tak prosta sprawa jak ustawa o tanim węglu się nie udała. Już wiadomo, że węgla nie ma i nie będzie. Zabraknie go dla dziesiątek jeśli nie setek tysięcy rodzin w Polsce.

Plan z tanim węglem miał być pomysłem na ratowanie spadających sondaży. Zamiast tego stał się kamieniem u szyi Morawieckiego. Ludzie są na niego tak wściekli, i to także z PiS, że w partii Kaczyńskiego błyskawicznie powstała koalicja anty-morawiecki. Chodzą słuchy o tym, że zdradził go też jeden z najbliższych współpracowników i opowiedział owej konkurencji co tak naprawdę kryje się w gronie najbliższych nieudolnych doradców. Wypadło to fatalnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS musi w tempie przyspieszonym poprawiać buble Morawieckiego a wściekli ludzie szturmują składy węgla, gdzie i tak nic nie ma. Polska Grupa Górnicza ośmiesza się otwierając sklep internetowy na kilka godzin a bezradny Kaczyński drży przed protestami.

A zima zapowiada się naprawdę fatalnie!  Wiele osób może po prostu zamarznąć na śmierć – bo nie będzie miało węgla ani drewna ani chrustu.