Kowalski przypomniał o swoim istnieniu. I znowu wstyd

Podczas sejmowej debaty nad bezpieczeństwem energetycznym Polski głos zabrał poseł Janisz Kowalski z Solidarnej Polski. I skrytykował… opozycję. Najwyraźniej nie zapominając, że nie rządzi ona w Polsce już od 2015 r.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Zakłamana opozycjo z Platformy i PSL-u. Kiedy my broniliśmy polskiego węgla, co wy mówiliście? Co mówiła PO, PSL? Mówiliście: więcej rosyjskiego gazu i więcej niemieckich wiatraków – mówił udając wzburzenie Kowalski.

– Brukselska opozycjo pełna hipokryzji, przeproście Polaków Dzisiaj podwyżki za ciepło i energię elektryczną dla milionów polskich rodzin mają twarz Donalda Tuska! – dodał Kowalski już w mediach społecznościowych.

Brzmi to wszystko niedorzecznie? Owszem, ale naszym zdaniem takie słowa Naczelnik dostrzeże. I nagrodzi miejscem na liście do Sejmu. I zapewne Kowalskiemu tylko o to chodzi.