PiS stracił kontakt z rzeczywistością. To się na nich zemści

Spadające na łeb na szyje notowania PiS mają jedną, zasadniczą przyczynę. Partia Kaczyńskiego całkowicie straciła kontakt z rzeczywistością w której żyją Polacy. Zaś w czasie nadciągającego gospodarczego kryzysu i nieodwołalnie z tym związanej biedy, partyjni funkcjonariusze PiS ostentacyjnie korzystają z wszelkich apanaży, jakie daje władza.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Rządzący rozmijają się dziś z potrzebami ludzi. Opuścili tych, którzy potrzebują pomocy. Zwłaszcza w takich kwestiach jak ceny energii i węgla. Ale chodzi również o to, jakie „rady” padają od rządzących dla zwykłych ludzi. „Zaciśnijcie zęby”, „jedzcie mniej”, itd., a tymczasem nominanci w spółkach Skarbu Państwa zarabiają miliony. Te wypowiedzi bardzo się nie podobają społeczeństwu, to się na nich zemści i nie dziwię się temu – mówił na łamach „Rzeczpospolitej” Cezary Tomczyk, poseł Platformy Obywatelskiej.

– Premier wiedział o tym, że zabraknie węgla i od początku wojny w Ukrainie nie zrobił nic, by go zdobyć, a to powinno wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Najważniejsi polscy politycy dają Polakom rady, jak np. taką, że „muszą być cierpliwi”, i to dowód na mijanie się przez nich z rzeczywistością – dodał polityk opozycji.

Pycha zawsze krąży przed upadkiem. Od tej prawidłowości nie ucieknie też PiS.