Czas zlikwidować pomniki Kaczyńskiego w całym kraju

Pomniki Lecha Kaczyńskiego w całej Polsce powinny być zlikwidowane. Nie można prowadzić kultu jednostki, zwłaszcza promując człowieka, który był miernym kłótliwym prezydentem. Jarosław Kaczyński również powinien wylądować na śmietniku historii.

Sztuczne pompowanie pamięci o Kaczyńskim służy tylko i wyłącznie celom politycznym. To zaprzeczenie działalności propaństwowej, bo Kaczyński dzieli Polaków o wiele bardziej niż cokolwiek innego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pomniki Kaczyńskiego należy wyrzucić na śmietnik, podobnie jak pamięć o nim. Opozycja po przejęciu władzy musi systemowo je zlikwidować. Kaczyński tylko niszczy – on nic nie potrafi budować. I dlatego trzeba wszystkie pomniki niszczyć, a nie przechowywać. W polskiej kulturze nie znamy świętowania i fetowania dyktatorów.

Demokracja tak, dyktatorzy nie!