Mocne! „Panie Kaczyński, jesteś pan obrzydliwy i powinieneś się wyspowiadać”

Zjednoczona Prawica wywołała w Polsce kryzys, jakiego nie widziano nad Wisłą od chwili upadku komunizmu. Nic więc dziwnego, że politycy demokratycznej opozycji w coraz mocniejszych słowach oceniają to, co wyczynia Kaczyński otoczony gronem partyjnych dworaków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Posprzątanie burdelu, jaki w państwie zostawia PiS, nie będzie ani łatwe, ani przyjemne, bo ci goście nie są kolejną, cywilizowaną partią polityczną, oni próbują zmienić ustrój RP, ale ja nie zająłem się polityką po to, żeby było mi łatwo i przyjemnie – przekonuje Szymon Hołownia, lider Polski 2050, w rozmowie z portalem NaTemat.pl.

– Jeszcze parę lat rządów tych gamoni, i Polska całkowicie zmarnuje swój potencjał w UE, zrealizuje się koncepcja „Europy dwóch prędkości”, gdzie my będziemy w tej drugiej, albo i trzeciej. Kaczyński za te parę lat sobie gdzieś odejdzie – a moje dzieci będą musiały bujać się z tym syfem, który im zostawi. Jakim prawem on marnuje im ich, nie swoje, życie?! – dodaje.

Tyle tylko że dla Kaczyńskiego liczy się „tu i teraz”. W ich przekonaniu, to z chwilą gdy utracą władzę, to może być i potop…