Przyjaciel Macierewicza usunięty z rządu. I co z tego?

Piotr Naimski, biolog, wykładowca kilku nikomu nieznanych uczelni, został usunięty z rządu przez lobby historyków, współpracujących z laureatką olimpiady wiedzy religijnej. Działali oni na zlecenie technika weterynaryjnego. Ech, co za kolorowe czasy – napisał jeden z internautów.

Naimski to stary znajomy i przyjaciel Antoniego Macierewicza. Wcześniej zajmował się między innymi służbami specjalnymi. Jak widać stara ekipa z Porozumienia Centrum i PiS jest stopniowo wycinana przez młode wilczki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mówi się, że Naimski coś blokował, ale w rzeczywistości padł on po prostu ofiarą rozgrywek między Obajtkiem i Morawieckim. Naimski wycofa się prawdopodobnie z polityki. Jest rozżalony i wściekły ale podobnie jak wielu innych pisowców już tyle zarobił, że nie musi się martwić o swoją przyszłość.

Warto przypomnieć, że Naimski prowadził swoją kampanię wyborczą w Warszawie i pojawiał się na spotkaniach właśnie z Antonim Maciarewiczem. Nie został wybrany do Sejmu a Kaczyński na pocieszenie dał mu stanowisko sekretarza stanu.