Kaczyński grozi PiS?! Wszystko za to, że partia nie chce już Morawieckiego

Zdumiewających rzeczy można dowiedzieć się, czytając wywiad Jarosława Kaczyńskiego w dzienniku „Polska Times”. Szef PiS grozi w nim… własnej partii. Wszystko przez to, że jej działacze mają już dość Morawieckiego jako szefa rządu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W samym fakcie spotykania nie ma nic złego. Jeżeli byłyby knute jakieś spiski, to rzeczywiście byłoby źle – mówi Kaczyński o tym, że wpływowi politycy PiS regularnie rozmawiają o tym, jak pozbyć się Morawieckiego. Po czym złowróżbnie dodał, że jeśli tak, to muszą wziąć pod uwagę dymisję samego Kaczyńskiego.

– A to dlatego, że do tej pory było tak, że jednak bez mojej zgody premiera by się nie dało odwołać. Krótko mówiąc – takiej zgody nie ma. To są wymysły – podsumował prezes PiS.

Kaczyński przyzwyczaił nas do tego, że grozi wszystkim znaczącym polskim politykom. Ale żeby własnej partii? Tego jeszcze nie był. Ferment w PiS musi być naprawdę potężny.