Cena drewna w górę, chrust znika z lasów

W związku z brakiem węgla gwałtownie w górę idą ceny drewna. To bardzo zła wiadomość dla tych, których myśleli, że w zimie zastąpią właśnie drewnem węgiel. Sytuacja jest wyjątkowo trudna. Do Lasów Państwowych spływają też informacje o znikaniu chrustu – ludzie rzucili się do lasów i zbierają co popadnie.

Widok samochodu z przyczepką wypełnioną chrustem nie jest dzisiaj już rzadkością na naszych drogach. Wydaje się bowiem, że Polacy za grosz nie wierzą premierowi-kłamcy, gdy ten mówi, że węgiel będzie i postanowili zapewnić sobie opał na własną rękę. Sytuacja z węglem pokazuje jak kończą się idiotyczne pomysły partii Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Drewno zaczyna drożeć na potęgę a do tego również znika ze sklepów – dzisiaj jego zakup jest mocno utrudniony. W tartakach ścinki drewna stały się towarem na wagę złota – są sprzedawane prawie w cenie normalnego drewna…

Po siedmiu latach rządów PiS mamy tragiczną sytuację w kraju.