“Każdy zimny piec to wina Moskwy, Anny Moskwy”

Oryginalny przekaz do wyborców ma Paweł Olszewski. Olszewski to poseł, z-ca Sekretarza Generalnego PO, Przewodniczacy Sejmowej Komisji Infrastruktury, wiceminister Infrastruktury i Rozwoju w Rządzie Platformy Obywatelskiej – wie co mówi.

“Każdy zimny piec w domach Polaków tej zimy będzie efektem działań Moskwy, a konkretnie, zaniechań minister Anny Moskwy i rządu, na którego czele stoi kłamca, Morawiecki” – napisał poseł Olszewski. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I takim językiem trzeba mówić do wyborców, zwłaszcza wyborców PiS. To właśnie prosty przekaz i skojarzenia działa na nich najbardziej. Nie jest to może szczyt wyrafinowania, ale Kaczyński sam sprowokował taką sytuację: stawianie na czele resortu klimaty, odpowiadającego za politykę energetyczn kogoś kto nazywa się Moskwa jest co najmniej niezręczne…