Nawet TVP uderza w Morawieckiego aferą respiratorową. Zaskakujące informacje na portalu pisowskiej telewizji

Na stronach TVP pojawiła się informacja o tym, że Andrzej Izdebski, obok Morawieckiego i Cieszyńskiego jeden z głównych bohaterów afery respiratorowej, żyje. Portal telewizji PiS powołuje się co prawda na dziennik Fakt, ale już samo to, że umieścił informację na ten temat świadczy o walce, jaka toczona jest w PiS.

Kurski działa na polecenie polityczne i myliłby się ten, kto twierdziłby, że takie materiały są umieszczane bez konsultacji. Wiele osób uważa, że TVP uderza w ten sposób w Morawieckiego i Cieszyńskiego i dzieje się to na skutek spisku w PiS przeciwko premierowi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przypomnijmy: Ministerstwo Zdrowia za bezpośrednią pisemną zgodą Mateusza Morawieckiego kupiło nienadające się do niczego respiratory od handlarza bronią, którego tożsamość prawdopodobnie sfałszowały służby specjalne. Kaczyński krył potem całą aferę wystawiając jej świadectwo moralności jako wicepremier ds. bezpieczeństwa. Jest to jedna z najbardziej ponurych afer PiS, ponieważ tutaj igrano życiem i zdrowiem tysięcy Polaków, do których respiratory ostatecznie nie dotarły.

W PiS toczy się gra na pozbycie się Morawieckiego i najwyraźniej uczestniczy w niej Kurski.