PiS blisko klęski. „Tym razem rozliczymy złodziei”

Senator Wadim Tyszkiewicz zwraca uwagę na ostatni sondaż sympatii politycznych Polaków, w którym PO ma już wyraźną przewagę nad PiS. – Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale daje nadzieję – pisze Tyszkiewicz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Trzeba pamiętać, że przeciwnik jest bardzo trudny, zawzięty i bezwzględny, i będzie sięgał po broń, której dzisiaj nawet nie możemy przewidzieć, motywowany obawą nie tylko przed utratą stołków i gigantycznych apanaży dla siebie i rodziny, ale przede wszystkim strachem przed odpowiedzialnością za przekręty, niegospodarność i zwykłe złodziejstwo – dodaje senator.

– Opozycja na swoich sztandarach powinna mieć jako jedno z głównych obietnic i haseł: tym razem rozliczymy złodziei. Nie będzie zasady: my im a oni nam, łba nie urwą. Ja deklaruję, że nie daruję – dodaje.

Trzymamy za słowo!