Skandaliczna wypowiedź Kaczyńskiego. On to naprawdę powiedział!

Fot. Internet
Fot. Internet

Prezes PiS przyzwyczaił nas już do tego, że swoimi wystąpieniami wywołuje kolejne skandale. Teraz jednak przeszedł samego siebie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Musimy być zjednoczeni jako klasa polityczna wokół tego, co jest interesem narodowym. A opozycja teraz trochę szkodzi. Szkodzi Polsce i Polakom – stwierdził lider Zjednoczonej Prawicy podczas spotkania w Kórniku.

– Dzisiaj mamy znów ten dobry czas i dobrze, żeby ten czas wykorzystać, ale to świetnie by nam wychodziło, gdyby była tutaj elementarna jedność sił politycznych, albo – jak to się mówi z francuska – klasy politycznej, wokół podstawowych interesów narodu – opowiadał dalej Kaczyński.

– Jeżeli ktoś to psuje, a opozycja bez przerwy, choćby w Parlamencie Europejskim tym się zajmuje, to Polsce bardzo szkodzi. Nie tylko w wymiarze finansowym, ale w każdym wymiarze i szkodzi nie tylko Polsce, szkodzi każdemu Polakowi, który z jakichś względów znajduje się za granicą, na Zachodzie – przekonywał.

Słowem wszystko co złe, to opozycja. Która robi co może, by zaszkodzić najlepszemu rządowi w naszej już ponad 1000-letniej historii. Może wreszcie w PiS ktoś by się zdobył na odwagę, i powiedział Naczelnikowi, że to PiS winien jest katastrofie, ku której zmierzamy?!