Sklepy obchodzą pisowskie prawo dotyczące zamknięcia w niedzielę

Kaczyński to człowiek, który najchętniej by wszystkiego zakazał. W niedziele mogą być ewentualnie otwarte kościoły, ale nie sklepy. Zupełnie jak za komuny, którą prezes PiS przywraca w obrzydliwy sposób czerpiąc z PRL pełną garścią.

Na szczęście ludzie w Polsce myślą i obchodzą durne i szkodliwe przepisy jak tylko się da. Jedna z sieci handlowych wymyśliła, że będzie biblioteką, czyli umożliwi wypożyczanie książek. Jako taka nie będzie musiała zamykać się w niedzielę. Ale to nie koniec.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kreatywność Polaków jest ogromna i w taki czy inny sposób znajdą sposób żeby obchodzić złe i szkodliwe pisowskie przepisy. Rekonstrukcja PRL więc się nie uda, bo podobnie jak za komuny nasi rodacy nie poddają się. Wyśmiewają Kaczyńskiego na każdym kroku i zamierzają jeszcze nie raz zrobić mu na złość.