Spotkania Kaczyńskiego w terenie pokazują, że ta władza jest już skończona

Kordony policji, uzbrojeni po zęby ochroniarze, klakierzy na sali, żadnej spontaniczności. Tylko starannie wyselekcjonowane osoby – tak wyglądają spotkania PiS w terenie. Z kolei na spotkania z opozycją przychodzą tłumy, nie trzeba żadnej ochrony a ludzie mówią jak jest.

Na spotkaniach Kaczyńskiego pojawiają się też tłumy przeciwników PiS, zwolenników jest tylko garstka. Przeciwko opozycji, mimo nagonki TVPiS, nikt nie protestuje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To wyraźny sygnał, że ta władza się po prostu kończy. Kumulacja ponad 700 afer PiS po prostu dobija tą partię a walka o kasę wewnątrz rozwala ją od środka. Kaczyński nic nie może zrobić, bo jego pokrzykiwania są co najwyżej śmieszne i nikt się nimi nie przejmuje.

Liczy się tu i teraz. Spotkania Kaczyńskiego w terenie pokazują, że ta władza jest już skończona – i nie ma możliwości ani zdolności do dalszego rządzenia.