Śmiechu warte. Czyli co Macierewicz wie o sondażach

Kilka dni temu opublikowany został sondaż pracowni Kantar, z którego jednoznacznie wynika, że PiS przegrywa już z Platformą Obywatelską. Dla polityków Zjednoczonej Prawicy, przyzwyczajonych do sondażowych sukcesów, było to całkowite zaskoczenie. Po którym nastąpiło całkowite wyparcie niewygodnych faktów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na przykład Antoni Macierewicz autorytatywnie stwierdził, że to tylko „element propagandy politycznej”. Udając przy tym, że tak naprawdę to go nawet nie widział.

– Tego sondażu nie widziałem, więc ciężko odnieść mi się do niego merytorycznie, jednak mam wrażenie, że jest to pewien element propagandy politycznej – powiedział Macierewicz.

– Biorąc pod uwagę to, jak wyglądają sondaże w ciągu ostatnich wielu miesięcy, tygodni i dni to taki wypadek jest jakimś nieporozumieniem jak sądzę – stwierdził były szef Ministerstwa Obrony Narodowej – dodał były minister obrony narodowej.

No cóż, rzeczywistość można długo wypierać. Tym większe będzie zaskoczenie polityków PiS w dniu wyborów!